Şartlar

E-mailler Hakkında: Herhangi bir posta adresini kesinlikle satmıyor veya paylaşmıyoruz. E-mailleri sadece, sitemizin güncellemelerinden kullanıcılarımızı haberdar etmek için kullanıyoruz.

Eğitmenlerimiz Hakkında: Biz eğitmenlerimize ve onların ihtiyaçlarına siz öğrencilerimiz kadar değer veriyoruz. Bu nedenle, lütfen konuşmalarınızı uygun şekilde ve profesyonel tutunuz. Müşterilerimizle konuşmalar sadece kalite amaçlı olarak kaydedilebilir. Bir eğitmenin uygunsuz bir yorum yaptığını düşünüyorsanız lütfen hemen bize bildiriniz. Aynı zamanda, bir müşteri , bir eğitmene uygunsuz bir yorum yaparsa, eğitmen sohbeti iptal etme ve müşteri ile gelecekteki oturumları red etme hakkına sahiptir. Bu senaryoda, müşteri başka bir eğitmen seçmek zorundadır. Eğer ikinci eğitmende, herhangi bir olumsuz davranış sorunu hakkında şikayet ederse, üyeliğiniz iptal edilecek ve bakiyeniz kaybedilebilir olacaktır.

Zaman Çizelgelemesi Politikası: İngilizce pratiğiniz için bir veya daha fazla eğitmen seçebilirsiniz. Haftalık veya aylık randevularınızı aynı zamanda aynı veya farklı eğitmenler ile yapabilirsiniz. Randevuları , planlanan zamandan en az 48 saat önce ayarlamak zorundasınız. Randevuların ertelenmesi/tekrar düzenlenmesi talebini, planlanmış zamandan en az 24 saat önce göndermelisiniz.

Aksi takdirde, size tam randevu ücretine mal olacaktır.

İptal Etme Politikası: (Sadece geçerli bir paketi satın alan müşterilerimize uygulanacaktır. “Anında ödemeli” müşterilerimiz için geçerli değildir.) Bir paketi iptal etmeye karar verirseniz, iptal ücreti olan %20 lik kısım kalan tutardan düşülür ve ardından çıkan miktar 5 iş günü içinde iade edilecektir. Biz iadeler için Paypal’ı kullanmaktayız.

Teknoloji:  Video tabanlı servis hizmetimizi kullanmak için Skype, Google talk veya Yahoo Messenger ile giriş yapmalısınız. Tüm eğitmenlerimizin bağlantı hızını ve web kamerasının kalitesini fiziksel olarak kontrol ediyoruz. Ancak, sizin aldığınız internet bandı genişliğini kontrol edemediğimizden , video kalitesi için sorumlu tutulamayız.