İngilizcenizi konuşarak ilerletin!  Amerikalı öğretmenlerle internet üzerinden video veya telefon ile istediğiniz gibi pratik yapın, sorularınızı sorun, fikir alın, diyalog pratiği yapın, iş görüşmeleri rolleri oynayın telaffuzunuzu geliştirin!

1. Amerikalı öğretmenlerle konuşma sistemimize üye olun.

2. Öğretmenizle buluşacağınız zamanları ayarlayın.

3. İngilizce konuşmaya başlayın!

İlk 5 dakikalık konuşma bedava!!

Konuşulan İngilizceyi anlıyor musunuz? Rahatça İngilizce cevap verebiliyor musunuz?

    Gerçekten rahatça İngilizce konuşabilmek istiyorsanız bunun tek yolu sadece ana dili İngilizce olan kimselerle İngilizce pratiği yapmaktır.  Eğer Türkiye'de çok yakından tanıdığınız Amerikalı ve İngiliz birisi yoksa, bire bir İngilizce konuşmanın tek yolu ingilizce.com'ın Amerikalı öğretmenlerle konuşma sistemidir.  Geliştirdiğimiz sistemle isteğiniz konuda konuşabilirsiniz- isterseniz gramerinizi geliştirirsiniz dilerseniz iş İngilizcenizi pekiştirirsiniz.  Öğretmenlerimizin hepsi Amerika'da veya İngiltere'de yaşamaktadır ve İngilizcenizi en kaliteli şekilde geliştirmenizi sağlayacaklardır.

    İlk yapmanız gereken şey üye olmanız.  Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra öğretmeninizle birlikte konuşabileceğiniz saatleri ayarlayacaksınız.  Merak etmeyin, konuşma saatlerini her hafta başı öğretmeninizle konuşup değiştirme imkanınız bulunmakta. Öğretmenlerimiz Amerika’da bulundukları için saat farkını göz önünde tutmanız gerekiyor.  Türkiye ile Amerika arasındaki saat farkı 7 saat ile 10 saat arasında değişmektedir. Bu nedenle öğretmenlerimizle konuşabileceğiniz en uygun zamanlar genelde Türkiye saatiyle öğleden sonraları saat 3'den sonradır.  Öğretmeninize uyarsa seansları hafta sonları da yapabilirsiniz.  Bilgisayarınızın hızlı bir internet bağlantısına sahip olması gerekiyor.  Bilgisayarınızda kamera olmasına gerek yok ama mikrofon olması şart.  (Kameranız yoksa siz öğretmeni görebileceksiniz, ama öğretmen sizi göremeyecektir. Görüşmeleri videosuz, telefon aracılığı ile de yapabilmekteyiz!

 

Video ile ilgili önemli Notlar:

  1. Skype programını indirmek bedavadır.  İki Skype kullanıcı arasında vıdeo chat serviside bedavadır.

  2. Servis ücretimiz Skype için değil öğretmenlerle geçirdiğiniz seans zamanı için alınmaktadır.

  3. Internet bağlantınızın DSL’den daha hızlı olması şarttır.

  4. Öğretmeninizi aradıktan sonra videonun görünmesi 10-30 saniye alabilir.

  5. Video kalitesi hem internet bağlantı hızınıza hem de bilgisayarın işlem hızına bağlı olduğu için seanstan önce Skype dışındaki tüm programları kapatmanız önemle tavsiye edilir.

  6. Seanslar 30 dakika ile 1 saat arası değişmekte.

  7. 1 saatlik seans sadece $20!

*Sistemimizi video olmadan telefon aracılığı ile de kullanabilirsiniz

 

50 Saatlik seans tamamladıktan sonra sertifika veriyoruz !

 

Lütfen öğretmen seçiniz

 


Konusma Sistemi Kuralları           Seans Planlama

Lütfen ilk önce tablodan bir öğretmen seçiniz!

Sorularınız için: My status

 

Transaction Processing

Bizimle temasa gecmek istiyorsanız: ogretmen2@ingilizce.com
Amerikadaki Ofis Numaramız
:  001-312-375-0025
  Sorunuz varsa, bize email atın, biz sizi arıyalım!