Ekim 2000 yılında Amerika'da Miami’de açılan şirketimiz kurumlara ve internet kullanıcılarına örneği görülmemiş bir boyutta hizmet sunuyor. 

    İlk ve en önemlisi, biz İngilizce öğrenmek isteyenlerin portalıyız.  İngilizce öğrenmek için gereken her türlü bilgi bizim sitemizde mevcuttur. Sitemizi yabancı dille alakası olmayan içerikle bozmadığımız için kullanıcılarımız istedikleri noktaya çok çabuk varıyorlar.  Böylece ingilizce.com'ı kullanmak çok rahat ve çok kolay! 

    İkincisi, konuşan kılavuzumuzla İngilizceyi öğrenmek isteyenlere büyük hizmetler sunuyoruz.  Artık kendi zamanınızda, ingilizce.com'a gelin, konuşan kılavuzumuzdan ingilizcenizi ilerletin!  Günlük yaşamda konuşulan dialogları guruplara ayırdık.  Sayfanın solunda dialoğun Türkçe anlamını yazdık, sayfanın sağ tarafına da İngilizce tercümesini yazdık.  İngilizce cümleye basın, cümlenin nasıl okunduğunu Amerikalılardan duyun.  Dialoğu duymak için MP3 okuyucunuzun olması lazım.  Eger MP3 okuyucunuz yoksa, burayı tıklayınız.

    Üçüncüsü, sitemizin içeriği bizim kendi ürünümüzdür.  Böylece sitemizde değişmesi gereken herhangi bir içeriği aynı gün değiştirebiliriz.  Eğer bize pazartesi günü şirketinizin ilanını değiştirmek istediğinizi söyleseniz, 24 saat içinde biz eski ilanınızı yenisi ile değiştiririz.  Eğer konuşan kılavuzumuzda veya Gramer bölümüne yeni bir içerik eklememiz gerekirse, bunu da anında yapabiliriz.  İçeriğimizin taze olmasından gurur duyuyoruz.

    Son olarak  Email yayınımız hem kullanıcılar için, hem de üyelerimiz için inanılmaz bir fırsattır.  Artık öğrenciler bulundukları semtlerdeki dil kurslarını tek sayfada görüp inceleyecek ve istedikleri kurumlara anında e-mail atabileceklerdir.

Eğer ingilizce.com'ın e-mail lead generation sistemine üye yapmak istiyorsanız burayı tıklayın.

İlan vermek icin burayı tıklayınız.

Eğer bizimle konuşmak istiyorsanız, bize email atınız, biz sizi Amerikadan arıyalım!

Saygılarımızla,

Site Yönetimi

Kullanım şartları